Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    nem akartam senkinek a lelkébe beletaposni, had fogalmazzak így:
    vigyázok rá, nem tudatos rongálásról, karcolgatásról beszélek, nem, durva felhasználásról beszélek! 2évig fogom én is használni, (nem szarom én se a pénzt hogy vegyek hetente másikat) pont ezért csalódtam a karcállóságban. EZ nem GG. ennyit írtam. Mint írtam előző telómon a GG -vel nem volt probléma, 2év alatt, ezzel sajnos védelem nélkül van! szerintem ez egy hasznos infó. Amikor itt az a duma hogy nem GG de edzett karcálló kőkemény van olyan jó nem karcolódik, akkor én azt mondom: Nem, nem olyan jó mint a GG, nálam gyengébben teljesít. Ez az én véleményem.

    Pentile-ben igazatok van, tudtam róla, ettől függetlenül 3 hónap tapasztalat után azt mondom hogy engem zavar és Én nem fogok ilyet venni. (hogy ki mit csinál ettől függetlenül azt meg nem rám tartozik) Most sajnos a saját káromból tanulok.

    A kamerához annyi hogy én pillanat/hobbifotózásra használom, nincsenek nagy igényeim, a videó alatti autófókusz hiánya fáj, de a vásárláskor ezt a kompromisszumot lélekben megkötöttem.

    Leírtam a véleményemet, gondolataimat, tapasztalataimat

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák