Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BitRider

    aktív tag

    válasz Peterhappy #294 üzenetére

    Nem tudom, ezt hogyan csináljátok, vagy mennyi használatot jelent ez. Én tipikusan 2-3 naponta töltöm a telót, de ritkán látom 40% alatt. Napi 1 óra böngészés, 120 Hz, sokszor GPS és 2-3 órányi BT zene. Alaprendszer úgy, hogy letiltottam minden Xiaomi hülyeséget, amit csak lehetett. Egy külön ADB nemtoommivel töröltem a nem kellő Xiaomi appokat.

    Nincs se lag, se lassulás, se tárhely csökkenés (80 GB szépen megmarad szabadon, ha épp nincs sokminden a telón). A képek amúgy tényleg szódával mennek el, a széleslátószögű kritikán aluli homálypaca. De az biztos, hogy még egyszer nem szenvednék ennyit a fságok letiltásával, soha többet nem vennék nem stock telefont.

    [ Szerkesztve ]

  • ktomcat

    senior tag

    válasz Peterhappy #294 üzenetére

    Nekem valamiért a fogása tetszik, meg a külleme és a kijelző. Egyelőre itt meg is áll a sor :DDD
    LMChez vannak új xml-ek is, nem tudom a telegram csoportból szedted e vagy máshonnan, viszont most az SGCAM 8.4 V43-at említik sokan, hogy friss és jó is (ha a videófelvételeket nem vesszük figyelembe). Én még nem teszteltem :B Az XMLekkel elvileg fel lehet éleszteni a 64 meg 108 mpx-et is.
    Nem egy szombat reggelem ment már el a tesztelgetésekre, egyelőre úgy néz ki hogy videóhoz és kamerához is külön app kéne hogy mindenből optimális legyen. Apropó a videó, GCamnél a 1080p 60 fps-t is életre lehet kelteni.

    BitRider: Én naponta töltöm, a rekord eddig 6 óra kijelzőidő volt, de mindenes használattal operálok (wireless android auto ~1 óra, bluetoot wifi és mobilnet mindig bekapcsolva, 1-2 óra telefonálás, smsek, hírek). Nálam elég sok minden fut a telón de ez az ezelőtti 2 szériánál nem jelentett problémát. Húsvétig még türelemmel várok (bár a random 1-2 perc várakozás azért eléggé próbára teszi :D ) aztán meglátom addig milyen kínálat lesz romok terén :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák