Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz Abu85 #30 üzenetére

    Én feladom a veled való hadakozást, eddig csak mosolyogtam amikor téged fizetett AMD-snek meg hasonlóknak neveztek, de most konrkétan én is kezdem ezt látni. Mondod itt hogy nem léteznek a regek amiben részben is igazad van, de hogy a radeonmod sem működik az már több a soknál, hiszen fentebb leírtam hogy érzem is és mérem is a különbséget. Lehet hogy ehhez egy speciális szoftverkörnyezet kell, szeretem tweakelni a windowst meg egyébként is LTSC verzióm van, nem tudom, de azt tudom hogy te itt folyamatosan hárítasz és a 2015-ös bejelentésre hagyatkozol, ami kb ősrégi, ha már a radeonmodot is őskövületnek tekinted. Az a 15-ös bejelentés lehet igaz volt az 1-re állított flippel, akkoriban. Nekem akkor nvidia volt nem tudtam tesztelni, viszont abban is biztos vagyok hogy lassan 4 év telt el és valamelyik drivercsomagnál ez megváltozott vagy szándékosan vagy véletlen, nekem igazából tökmindegy. Nvidia oldalán is találtam furcsaságokat ne aggódj, nem őket akarom magasztolni amikor amd kritikát fogalmazok meg. Viszont neked valahogy mindig az amd felé húz a mérleg...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák