Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    Na megvan az írás. Ahogy írtam is az FS fórumban, nem vagyok egy nagy tweaker, amikor meglett az i7 és a PMDG, akkor a Bojote-val egyszerűen tweakeltem egyet és azóta ezt használom. Nagy átlagban 20-25 körül mozgok (PMDG virtual cockpit, REX ESS kiegészítőkkel). LHBP vagy ELLX-en azt mondom, hogy 15 körül vagyok, ott érzem, hogy lehetne több is, de hát nem jön elő a több...

    Én most kimondottan a Bufferpools résznek estem neki, az alábbiak szerint állítottam be:

    [BufferPools]
    UsePools=0
    Poolsize=750000000
    RejectThreshold=524288

    A komoly az az, hogy semmit nem változott, Tokyo-ban körözök VC-ben PMDG-vel és a fenti FPS-em van folyamatosan. Akkor ezek szerint ez a szekció nekem nem fog hozni semmi változást, vagy több mindent kellene még állítgatni, hogy jobb eredményeim legyenek?

    Írod, hogy érdemes az overclockot kikapcsolni. Hááát, ebben nem teljesen értek egyet. Azt hiszem 3 éve van 2.66-ról 4.0-ra húzva az i7. Úgy repülök 10-12 órákat a géppel, hogy közben netezem, megy a Utorrent, Skype, sőt ha úgy adódik, akkor elindítok egy másik játékot is és soha nem fagyok, semmi gondom nincs. Mondjuk a tuningra 2-3 hetet fordítottam, igen neves emberekkel egyeztettem. Inkább úgy fogalmaznék (ahogy írod is, hogy stabilitás), hogy ha nem stabil a húzásod, akkor kapcsold ki az overclockot. Gondolj bele, hogy milyen gyenge FPS-eim lennének ha levenném a húzást...

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák