Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz hege8888 #1 üzenetére

    Vagy valami konyha-sarok :D Nem feltétlen a ROM főzésre/processzor égetésre gondolok. :P

    Persze, az igazat megvallva, a mi esetünk tényleg azért volt könnyebb, mert ő is eléggé feloldódott, ld. Amőbában a gépet szerintem többször verte meg mint az összes többi próbálkozó együttvéve, alig tudtam elimádkozni előle, mondván, ne ragadjunk már le a 3. gépnél. :D A linkelt észkerekest is együtt játszottuk ki, azaz hoztuk össze ezt a vicces videó kontentet. Amúgy néhány játékhoz, ezekhez a gépekhez tényleg kell türelem, az Észkeréknél a kollega azt mondta, "majd fél óra múlva visszajövök megnézni, hol tartotok". :DDD

    Amúgy igen, komolyabbra fordítva, lehetne valami "szürke zóna" azoknak, akik kicsit elfáradtak, beszélgetni akarnak, vagy inkább csak kísérő szerepben vannak.

    A gyereksarok valóban kihasználatlannak tűnt, mármint csak 1 színezőt láttam kicsit lepróbálva, a többség inkább megtalálta a helyét a gépek mögött. Lehet a családok is úgy voltak vele, hogy a túl kicsiknek a gyereksarok még sok lett volna, a nagyobbak meg már nem voltak ott el annyira.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák