Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Paklee

    csendes tag

    Egy honapja hasznalok egy l502x notebookot i7 2630 qm, full hd kijelzö, blu-ray meghajto meg stb. Sokan panaszkodnak a hütesre, ami szerintem az i7 procik jellemzöje lesz. Jo lenne, ha a dell kitalalna valamit, hogy szabalyozhato legyen a hütes. Elviselnek 10 fokkal magasabb hömersekletet csak ne induljon be a hütes 6-7 szazalekos terhelesnel. Negativum ezen kivül a tul sok felesleges software. Es ami engem zavart, hogy a blu-ray meghajto melle nem jar olyan program amivel le is lehetne jatszani a blu-ray mediakat. Masik gyenge pont a tap, sokaknal kerregö hangokat ad ami zarlatra utal, de a dell ezeket csereli minden tovabbi nelkül. Ez minden amit negativumkent tudok emliteni.

    A hangrendszert addig ne kritizalja senki ameddig nem hallotta, mert tenyleg jo. A teszt beli JBL logo alul egy 12W-os melynyomo akar lenni, ket oldalt pedig 2x4W -os hangszoro leledzik. 5000 Ft-ert nem kapni ehhez hasonlot. A kijelzöre csak jokat tudok mondani. A touchpad nekem szokatlan (ez az elsö multitouchos cucc amit probaltam), de meg lehet szokni es barmikor kikapcsolhato.

    A tesztbeli billentyüzet hattervilagitas a teljes billentyüzetre vonatkozik mar ha valaki megrendeli, de nekem nagyon bejött. A jatek beli teljesitmenyt csak a F1 2010 utan tudom ertekelni, de az max beallitasokon akadasmentesen fut. Majd a Portal 2-t is megveszem, de nem hiszem, hogy barmi nehezsegbe ütközne a gep. Aki meg Crysis 2-t akar ezen a laptopon jatszani, kompromisszumokkal talan meg az is menni fog. Ami nekem nagyon fontos volt es lehet, hogy vannak igy ezzel masok is az a CAD teljesitmeny. Catia V5 programban egy 100 Mb-s modell nem jelentett semmi gondot. Es itt nagyon-nagyon jol jön a magas felbontas.

    500 Gb hdd eleg, akinek több kell vegyen egy külsö vinyot. A TV kartyaba, mert az is van meg nem astam bele magam, de ami kesik nem mulik. Nekem 9 Cellas akkuval HD film lejatszasanal kb 5 orat birt rendes fenyerövel. Egyebkent 8-9 orat tud üzemelni keves terhelessel egy töltessel. Ezt az akkut csak az vegye amugy meg, akit nem zavar, hogy a gep alja fele jocskan megnöveli a meretet es emellett a sulyhoz is jocskan hozzaad.

    Talan segit ez valakinek a döntesben...

Új hozzászólás Aktív témák