Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Findzs #48 üzenetére

    Ez így egész egyszerűen nem fair kijelentés.

    Feldobtam egy XP-t frissítésekkel, driverekkel, codec pack, Asus utilsok, böngésző, flash, stb. és még van picivel több, mint 5 GB szabad helyem az SSD-n. Tessék kikapcsolni a hibernálást, a rendszer visszaállítást (én mondjuk 300 MB-ra vettem le) és az 512-1024 virtuális memória is elég. De mondom, akinek ez elégtelen, annak ott a microSD (16 GB-os pl. 5k körül) vagy várja meg az OCZ 30 GB-os SSD-jét 13 ezerért.

    A készülék nem csak netezésre alkalmas, hanem kommunikációra is, Skype-ot használtam már rajta többször, érzékeny a mikrofonja és teljesen jól hallottam a hangszóróin a másik felet, webcam is ment, minden oké volt.

    Párom ezen játszik pár flash játékával, pl. Farmerama azt mondja teljesen korrekt rajta... én már ezen fórumozok és baromi nagy előny, hogy kicsi, könnyű, akksija sokáig kitart (főleg az Asus okos kis akksi takarékos progijával) és szó szerint bárhol elfér, a gyak. teljesértékű billentyűzet pedig nagyon okés, ha gyorsan el kell küldenem pl. egy árajánlatot, vagy levelekre kell válaszolnom.

    Gondolkodom rajta, hogy veszek egy USB-s GPS modult és megnézem azzal is... végül egy is full EU utcaszinten 3 GB-ba megvan és akkor még többet tudna a kütyü.

    És ne felejtsük el: 44.900 Ft-ért!

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák