Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz joey04 #57 üzenetére

    Mivel is teszel többet ha nem szavazol?
    Lejjebb is irtam , ha nem szavazol akkor csak a fidess
    Neked akkor megfelel ahogy így van mert a többi csak rosszabb lehet.

    Saját véleményedre persze kiváncsi lennék ,de a tv1-en elhangzó jelszavak és mondatokat már köszönöm hallgattam eleget.
    Mi hazánk csodás mozgalom ... nem is mondom kié... guggli jó barát ha használod minden kiderül ,csak ne a Vadhajtásokat olvasd

    Mondok neked egy pédát.
    Panellakás: 10 lakó
    Válasszunk közös képviselőt... mondjuk engem.
    Egynek azt mondom mivel vörös a haja mint ősapáinknak volt így ő (meg én) vagyunk az elit.
    Egynek azt mondom ,hogy nem engedem be a szomszéd haverjait ,igy csendes nyugodt élete lessz mert ami a házon kívül van az rossz....(degenerált nyugat/ócska migréncs és amúgy is dögöljön meg minedenki)
    Egyet megveszek
    Egyet meg megfélemlítem ,hogy 5 bernáthegyit tartok fölötte.
    Na így 4-en rámszavaznak... mondjuk 3 lakó meg esetleg valami normális emberre szavaznak aki nem csak lenyúlná a pénzt ,s építene egy panorámalakást a tetejére ,hanem esetleg a házra is fordítana belőle.
    három emberke meg otthon héderelne ,hogy nekem egyik se szimpi ...mert ilyen megy olyan és nekem nem szimpi eggyik se.
    Na szerinted ki lessz a képviselő aki aztán megmondja ,hogy neked kuss van és majd 25 év múlva megtudhatod ,hogy mire is költöttem a sok dellát és tojtam e a fejedre nagy ívben?

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • szaszyka

    senior tag

    válasz joey04 #57 üzenetére

    Honnan tudod, hogy szar lenne? Látnok vagy?

    Lenovo Thinkpad X220 :D

Új hozzászólás Aktív témák