Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz Retekegér #1 üzenetére

    Hát igen, együtérzek. Egyszer minket egy diákszervezeti táborban raboltak ki nagyon durván Gárdonyban. Ugye este bulej volt így senki sem volt teljesen józan, meg mivel ez egy ilyen kis összeszokott közösség, illetve reggel 8-kor kezdődtek a szakmai programok és önmagától senki sem nagyon tudott felkelni, ezért mindig volt ébresztés. De mivel ébresztés volt és megszoktuk, így nyitva voltak az ajtók, de általában Hotelekben voltunk szal ez nem volt gáz, ebben a kis házban a szobák viszont az utcára nyíltak külső folyosóval.
    Amikor felébredtünk még fel se tűnt semmi, csak pár órával később, amikor valaki nemtalálta a mobilját. Erre mindenki szétnéezett és egyre több dolgot nemtaláltunk. A mérleg 2 Mp3 lejátszó, tárcák, nyaklánc, gyűrű, tatyó, 1 laptop, 7 telefon, 3 digigép és majdnem a projektor is, de az a bezárt konferenciateremben maradt.
    A rendőrség azt mondta, hogy: ''előfordul az ilyen'', a kár közelítette a 500 eFt-ot. Mellesleg a arednőrök kijöttek este, mert nem mindig voltunk a legcsendesebbek és az, akkor ősz közelekdtével a Velencei tó partján nem tetszett egykét ottlévőnek. Szerintem esélyes, hogy a rendőrök is benne voltak, sztem simán leadták a drótot, hogy ezek itt mingyá' jó mélyen bealszanak, lehet jönni kipakolni. Az a vicc, hogy senki nem ébredt fel, a környéken senki nem látott semmit (pedig valamikor reggel 6-7 körül csináltál, már világos volt) a rendőrök meg nagyon leszartak minket.
    Szal az élet nagyon szar is tud lenni. Nekem mázlim volt, mert azt a cuccomat amit amúgy az éjjeli szekrényen tartottam - nem tudom miért, talán megérzés - lefekvés előtt bevágtam a ruhásszekrény legaljába, egy polc alá, így nem volt szem előtt, nem is vitték ek semmimet, pedig ott volt mindenem (tárca, pénz, Mp3 lejátszót, digigép, telefon).
    Szóval én nagy mázlista vagyok, veled meg együttérzek, tudom (már ha nekem nem is volt annyira, de a többiek készen voltak), hogy nagyon szar érzés az ilyen.
    Sajnos nem Kanadában élünk, legalábbis a közbiztonság szempontjából biztosan nem. :(

Új hozzászólás Aktív témák