Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reggie0

    félisten

    válasz khron78 #20 üzenetére

    Azert ez nem igaz. Amikor a konzolt megveszik helybol kompromisszumot kotnek az fps-re es felbontasra. Raadasult 10 evig tarto kompromisszumot.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz khron78 #20 üzenetére

    Ez most annyira true story amennyire lehet, és esetemben elég aktuális:

    Én most adtam el a PC-m felét. 35ezer-ért(Árazós topik-ban beárazták, annyiért adtam el, szóval reális áron). (CPU,Alaplap, RAM) erre számoljunk egy 30ezres VGA-t.
    ~70ezer forintos PC-ről beszélünk, alkatrészek átlag életkora olyan 5év. Azóta komoylabban nem fejlesztettem.

    Na én ezzel a PC-vel játszottam végig a GTA V-öt. Amit baromira élveztem. Annyi, hogy nem FullHD-ben. De biztos volt oylan szép mint az újgenerációs konzolokon. Ha valaki egy picit is ért hozzá, akkor be lehet jól állítani.

    Szóval ami összegeket, és élettartamot felsoroltál az nem feltétlenül helytálló.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • sagem

    addikt

    válasz khron78 #20 üzenetére

    "Annyi baromságot írnak egyesek. PS4/Xbox One pároson vígan elfut egy új csúcs cím. Egy középkategóriás PC-n biztos, hogy kompromisszumot kell kötni."

    Erről beszélnek itt a topikban is sokan, az emberek nem értenek a PC-hez..Elfut a csúcs cím a konzolon, mert ott úgy kapod kézhez, hogy helyetted megkötötték már a kompromisszumokat:) A közepes PC-n pedig neked kell ezeket megtenni, de pl. 30 fps eléréséhez nem kellenek nagy erőművek, ezt csak azért írom, mert mindig ez a költs a gépedre 100ezreket hülyeség jön, Te is ezt emlegeted. Nem kell mindig új videokártyát venni, elég csak mondjuk belépni az opciók közé és lebutítani ezt-azt, ettől még a játék minősége hasonló lehet, mint konzolon.

    De egyébként én bírom a konzolokat, gyakorlatilag a 8 bites korszaktól kezdődően folyamatosan voltak gépeim xbox-ig bezárólag, még az itthon kevésbé elterjedt fajtákból is (Jaguar pl). Nyilván az legjobb felállás ha az embernek pc és konzol is van..bár őszintén szólva kevés olyan játék van csak ami miatt megéri egyik vagy másik vasba fektetni:)

    Viszont az tényleg igaz, hogy régen egy új konzol mindig olyanokat villantott amitől az egyszeri gamer lába beremegett..egyszerűen olyan minőségbeli ugrást hoztak amihez tényleg brutális árú PC kellett volna PLUSZ maga a játék is über volt, és PC-n nem is volt hasonló. Ez a nagy technikai ugrás most elmaradt, a pc piac is megrekedt már jó ideje (technikailag), jó lett volna, ha valamelyik cég húz egy egyedit és megint lehetett volna álmélkodni az új konzol címek minőségén:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák