Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz Busterftw #16 üzenetére

    "Mar pedig a hsz azt sugallta, hogy minek driver, ha nincs kartya."
    Nem igazán jött válasz, hogy miben sugallja azt, hogy minek a driver.
    De válaszolva a hozzászólásodra: a 3000-es kártyákat jelen pillanatban kifejezetten horror áron árulnak a boltok (ennek is megvan az oka, hogy miért). Megjelenésük után igen is el lehetett csípni egy-két példányt msrp körüli áron, sőt az akkori gyártói ígéretek idén tavaszra msrp körüli árakat jósoltak, amint rendeződnek a készlethiány gondok. Ez a mai napig nem valósult meg. De (!!!) megjelenés utáni pár hónapban sem ezen a horribilis áron lehetett beszerezni a kívánt kártyát mint most. Szerencsés voltam mert még novemberben a zöld manós boltban 360 ezer Forintért beszereztem egy EVGA GeForce FTW3 ULTRA GAMING RTX 3080-at. Kaptam hozzá 2 kupont is aminek az eladása után 345 ezer Forint volt a vétel. Most ezt az árat hasonlítsd össze a mai 3080-as árakkal. Gondolom nem kell linkelgetnem, hogy most mennyiért lehet megvenni ezt a kártyát, pedig már megjelenés után sokalltuk a készlethiány miatti közel 400 ezer Forintos árakat (itt nyugodtan utána olvashatsz).

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák