Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevenson

    csendes tag

    Kis segítséget szeretnék kérni, gépújítás előtt állok, jelenlegi konfigom ASUS M2N-SLI, Galaxy 9600GT 512MB OC, AMD Athlon x2 6000+, 2x2GB DDR2-800 Kingston RAM, LG DVD író, meg 2db SATA2-es HDD (160-as Samu, meg 250-es WD)
    a kérdés az, hogy a jelenlegi kb 3-4 éves Chieftec tápom (350W) bírná-e még a dolgot, ha a vga-t lecserélném egy Gigabyte GTS450-esre (1GB DDR5), illetve a procit egy Phenom II x4 945-re (igen az alaplap vinné, új bios-al legalábbis, asus oldalán a cpu support listában ez pont szerepel), a régi vga nem kerülne be plussz kártyának az sli ellenére sem (tudom be lehetne állítani úgyis hogy csak physx-el foglalkozzon, de a fogyasztás lefaragása érdekében ez nem fog megtörténni)
    Szóval bírná még az öreg chifi, vagy csere egy nagyobb tesóra szerintetek (mint ahogy azt én sejtem is, de hátha alapon még azért bírná)?

    A választ előre is kössz :)

    How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

  • stevenson

    csendes tag

    válasz agemate #19 üzenetére

    köszi a gyors választ, a táp pontosabban egy Chieftec GPS-350EB-101A, hozzáértővel át lesz nézetve
    a procit pedig mire érted? 955 nincs a support listában pl :) a 925-ös az meg 2.8-as de ha ugyanannyit fogyaszt mint a 3.0Ghz-es akkor már inkább azt (overclock nem az esetem, max ha gyárilag van túlhúzva (lásd jelenlegi vga-m))

    How many people can read hex if only you and dead people can read hex?

Új hozzászólás Aktív témák