Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgordon

    senior tag

    válasz tome.jr #205 üzenetére

    "Másik kedvencem, amikor leírják jópáran, hogy simán meg tudnánakk venni Core i7-es rendszert de ésszerűségi és egyéb okokból nem veszik. Ha ezek az emberek valóban meg tudnák venni meg is vennék, nem csak beszélnének róla. Persze személyi hitelből mindent meg lehet venni. WTF jelenség, hogy valaki ebben a topicban azzal veri a mellét hogy Core i7-et tudna venni egy másik topicban meg elsírja magát, hogy a csekkjeit sem tudja kifizetni"

    Én is tudnék venni i7-et, de pénzkidobásnak tartom, valamint várok inkább a sokadik generációs i7-re, lásd a CORE2DUO is mekkora fejlődésen esett át, ami nekem van az E8500 már egész jó az első C2D-hoz képest (csíkszélesség, cache mérete, órajel, fsb... ), és majd ha kezd kifutni a C2D, meg fogom venni a mostani helyett a leggyorsabbat a Quad-ok közül, aztán ez a gép már kész, nem kell költeni rá többet :)

    A 8 gb ddr2 1066 @ 1110 Mhz meg tökéletes számomra, esetleg majd 16 gb ram-ra csere évek múltán, ha jó olcsó lesz a ram, de ez még jóval arrébb van... Előbb lesz legújabb Quad mint 16 gb :)

    nv 9600gt 512 mb meg megfelelő régi játákokhoz - néha... :)

    ▏▎▍▋▊▉ Gordon (eleinte azt hittem) ▉ ▊▋▍▎▏

Új hozzászólás Aktív témák