Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monoceros

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem is ilyen telefonom van, elbarmoltam vele egy fél napot, amire rájöttem pár dologra. Többen írtátok, és a teszt is, hogy bizonyos alkalmazások nem mennek (lásd Mail for Exchange és társai, mivel nem megy a hálózat, pedig más appoknál igen). Na az ilyen hálózatos problémákat sikerült kiküszöbölnöm!

    Vodafone-os vagyok, és már az elején furcsa volt, hogy egyes alkalmazásoknál rendesen működik az internetes elérés, másik meg akárhogy is szeretném, nem megy. Gondoltam talán, hogy nem igazán rendesen szedi fel az operátor beállításait. Ezért fogtam, a Beállítások->Konfiguráció->Személyes konfiguráció részen hozzáadtam egy új "Hozzáférési pont"-ot, amelynél az adatkapcsolati hozzáférési pontnál megadtam, hogy "internet.vodafone.net", illetve felvettem még egy új "Web" konfigurációt is, ennél mindent alapon hagytam. Ezek után már csak a Beállítások->Konfiguráció->Személyes konfiguráció->Konfiguráció aktiválása résznél a Webhez és a Hozzáférési ponthoz beállítottam az általam létrehozott és elnevezett konfigurációkat, és tádám! Máris működik minden app!

    Amíg ezt nem csináltam meg, addig nekem is hasonlóan nem működted bizonyos alkalmazásokban az internetes elérés.

    Viszont így már minden OK. Például az egyik hasznos dolog így, hogy a Mail for Exchangeben beállítasz egy Microsoftos címet, akkor annak a címjegyzékét le tudja szinkronizálni (pl. beimportálod a névjegyeidet az outlook.com címen), így nem kell pötyögni.

    Hihetetlen! Remélem, hogy ezzel tudtam segíteni egy-két emberkének. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák