Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atocha

    senior tag

    válasz Chrys_ #1 üzenetére

    Ezt most ugye csak viccből mondtad?
    Mert hogy a full hd egy telefonba nem elég, de a 10 mag az meg hülyeség.
    Tényleg nem érzitek milyen gáz amiket irkáltok? A semmiből jött az MTK és lassan a nagy gyártokat szorongatja, de azért ti megmondjátok, hol rontotta el és hogy minek van értelme. Van ott pár okos ember, akik hónapról hónapra letesznek valamit az asztalra, a cég fejlődik, növekszik, de azért ti jobban tudjátok.

    Annyi okos van itt, nem is értem ti mindannyian mi a fenéért nem írtatok már egy önéletrajzot az összes mobil cpu gyártónak, hogy TI AZTÁN BEZZEG JOBBAN TUDJÁTOK! :) Hajrá srácok, adok CV mintát.

    De szívesen elbeszélgetnék egy két emberrel sörözés közben, vajon a valóságban mennyi informatikai tudásotok van.

    Az én véleményem az, hogy bármilyen fejlesztés jöhet, ha az árversenyt generál és ezáltal jobb és jobb eszközöket kapunk olcsóbban. Ez a lapka egyáltalán nem rossz és lefogadom az előttem szóló sok okos örömében ugrálna, ha kapna egy ilyen cpu-al szerelt apróságot ajándékba.
    2560x1600 -as felbontás több mint elég egy mobiltelefonba, a teljesítménnyel sem lesz gond és a gpu se piskóta. Reméljük az árazását is megtartja az MTK.

    Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Új hozzászólás Aktív témák