Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Torry #17 üzenetére

    Skype számok pedig onnan jönnek, hogy majd minden okostelefon, és okosTV is rendelkezik Skype funkcionalitással, PC-ről nem is beszélve. De akkor mitől olyan rendkívül fontos a box változat és miért forgatná fel a világot, ha már az a TV is rendelkezik vele, amire a boxot kötöd? :U

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz .LnB #116 üzenetére

    Ha szebbek nem is lesznek, de jó eséllyel jobban fognak futni PS4-en a semmi egyebet ki nem használó multiplatform játékok. Ahhoz semmi varázslat nem kell, hogy a GPU-t jól kihasználó játék(márpedig a legtöbb next gen játék erősen épít rá afaik - ha már a 8 netbook kat procimagra nem tud :DDD ) gyorsabban fusson a másfélszer annyi magon és a GPU-hoz jobban illő gyorsabb memórián. Mint írták, még tán a játékok számára rendelkezésre álló memória is több lesz(bár ez még bőven változhat).

    Ha az MS nem tudja keresztül tolni az "X1 mint multifunkciós szórakoztatóközpont" tervét, akkor simán megnézhetik magukat, mikor kénytelenek lesznek a PS4-el versengeni, mint "egyszerű játékgéppel". :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz BiP #214 üzenetére

    Azért van felfújva, mert Magyarország panel negyedei meglepően jól el vannak látva stabil és szélessávú internet eléréssel a világ többi részéhez képest, de úgy általában még ADSL és 3G mobilinternet terén sem lehet sok szavunk, innen könnyű értetlenkedni, hogy miért nincs 99%-os rendelkezésre állás mindenhol a világon. :(((

    Steamen(ami ugye egy DRM platform, aki azt használja, az eleve megengedőbb e téren) kérdezősködtem, és bezony nem voltak elragadtatva. Kalifornia közepén simán napokra(!) szakadozik a net (miközben olyan átlagfizetések vannak ott, amilyenek itt soha nem lesznek, szóval nem pénz kérdése), de Kanadában, és Finnországban is okozhat ez gondokat. Amikor valaki azt mondja, hogy ha vesz is új konzolt, akkor PS4 lesz, mert nem biztos hogy folyamatosan tudja majd használni, akkor ott gond lesz. :U

    De az a vicc, hogy ha enyhítenének a szigoron, és mondjuk 30 napra tolnák az offline tölthető időt(mint a Steam-nél), akkor lényegesen kevesebb reklamációt kapnának ez ügyben. Én azt várom, hogy ezt meg is lépik, nincs védhető érv a 24 órás bejelentkezésekre.

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • cskamacska

    addikt

    válasz BiP #232 üzenetére

    Itt természetesen csak elvi fejtegetésekről lehet szó, mert jó eséllyel 2014 végéig itthon nem is lesz Xbox One.(persze ez még változhat, de mikor nálunk nagyobb piacokat is 2014 végére datálnak, úgy esélyünk sincs) Teszi mindezt úgy hogy az itthoni árérzékenyebb piacon az lenne a drágább alapgép, olyan szolgáltatásokkal, amik jó részét el sem érhetjük. Pl foci EB/VB/Bajnokok Ligája, Olimpiák, Forma 1, kosár/kéz/vízilabda streamelve, magyar kommentárral, ez menne itthon. Na ez nem lesz. :DDD

    Wii itthon is aratott, de kezemen meg tudom számolni hány ember vett Kinectet, Move vezérlőt itthon, ez várhatóan nem lesz érv.

    És épp ez a lényeg, amit mi megkapunk belőle az kevesebb, mint a PS4 esetében, cserébe kezdő ára drágább lesz, játék cserebere és továbbadás nehézkes, ha egyáltalán elérhető, később kapjuk meg, és bár 24 órás limit pont minket nem érint komolyan, de épp kellemetlenséget okozhat, ha tényleg meghagyják(amit kétlek).
    Én nem csodálkozom a magyar játékosok szájhúzásán, az eddigiek alapján egyszerűen nekünk jobban megéri egy PS4.

    Viszont én nem hiszem hogy az MS ezt így hagyná, még azt is el tudom képzelni hogy a hardver specifikációkba belenyúlnak, a DRM és a többi huncutság pedig biztos hogy változni fog.

    Ha addig nem, hát Ballmer leváltása után.

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák