Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sokimm

    senior tag

    Kb 1 hónap használat után elmondhatom, hogy apró döccenések vannak (redmi 4x ről váltottam), és bár a kijelző csodás, a kamera szuper, a meizu jobb élmény volt.
    (persze gyengébb proci, és kevesebb üzemidő), de amíg be volt kapcsolva, és nyomkodnom kellett, jobb volt.
    Az érveim (teljesen egyéniek, nem kell velem egyetérteni!):
    -az mp3 lejátszás laggol. 1 órás út alatt, 1-2x meg-meg ugrik a zene. Ezt nem tudom hova tenni, de előfordul.
    -a gyári zenelejátszó alvó képernyőnél is válható számai (ez jó lenne) iránya borzalmas. Pont ellentétesen kell húzni a kijelzőt, mint ahogy ébren váltanál számot. Fordítva? ASD)
    -a menüjében a kék státuszbár full értelmetlen gomb-ot nem szerettem
    -a home gomb a bal, és csak tőle jobbra tehetek új ablakokat... Tök béna, hogy nem lehet tőle balra is beszúrni egy ablakot.
    -néha előjön valami google hírfolyam (annak ellenére, hogy kikapcsoltam) amikor az ujjlenyomatleolvasóval ébresztem
    -néha nem veszi a dupla tapira az ébredési funkciót (és akkor tapizom sokszor, akkor felébred)
    (bár a 4x ben ilyen nem is volt, tehát ez "feature" már, de nem működik nálam elég jól. A kezemre azonnal veszi a kijelző az utasításokat, tehát nem velem van a baj, csak ébredni nem akar. :D)

    Ha a nyomkodás alatt vizsgálnám, akkor jobb a 4x, de ha meg összeségében (kamera, kijelző, üzemidő), akkor egyértelműen nyert a note.

Új hozzászólás Aktív témák