Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • timer32

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem vagyok új Meizu használó, most épp egy Meizu M3 Note-ról upgradeltem.
    A gyorskeresésre semmi nem jött fel, az egész fórumot pedig még nem tudtam átnyálazni megoldásért kutatva.

    Lenne egy nagy problémám, a mikrofon nem működik. A nemzetközi fórumon nem voltam egyedül, és igazából más Meizu készülékeknél is hallottam a problémáról, illetve a megoldásról, hogy türelmesen frissítésekkel majd jönni fog a javítás, de így most nem tudom biztosan a saját esetemben.

    Ez egy új M6 Note készülék, fel is dobta a frissítés lehetőségét Flyme 6.1.4.1G-re (Android 7.1.2 van rajta), így hát frissítettem is, de nem oldotta meg a problémát. Nem csak telefonálásnál nem hall a másik fél, de hangrögzítőnél se működik a mikrofon. Végre örültem, hogy meglett a tok is, üvegfólia is rá lett téve, és most fogok menni külföldre hosszabb tanulmányútra, erre most ez történik két nappal indulás előtt...

    Volt valakinek hasonló? Ha igen, megjavult frissítéssel, vagy hardverhiba volt és irány a szerviz?

    Egyébként most hogy állunk frissítésekkel? Várható, hogy a következő napokban esetleg fel fogja nekem dobni a következő frissítést?

    Köszi előre is a válaszokat!

Új hozzászólás Aktív témák