Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubbconfig

    aktív tag

    válasz kolosanyi #39 üzenetére

    Életszerű példa:

    délután el kell ugranod a 14. kerületből dél-budára egy találkára:
    1. azt se tudod, hova kell menni, csak egy cimed van. Erre bármelyik navi jó
    2. előző nap az egyik főútat feltúrták, egy másik utat egyirányúsítottak (mert pl. épétkezés folyik az utcában) és mellesleg egy koccanás is történt 10perccel azelőtt, az egyik sarkon., tőled 2 km-re. A dugó ezeken a helyeken azonnal alakul, az átlagsebbeség 5km/h alá megy, az útszakaszról pedig több wazer jelenti, hogy be van állva vagy épp még csak sűrűsödik a forgalom. A waze ennek megfelelően újratervezi az utad, és kikerülve a kritikus pontokat, időben (vagy kis csúszással) érsz a célba.

    A 2-es pontot probáld meg Igo-val is (amin pl. egy 2012q4 térkép fut) és közben tekergesd a rádiót, hátha elcsípsz egy utinfó hírt, amiben mind a három fenti esetet említik. Ja és találj magadnak kerülőutat...

    Nem akarom túlragozni, mindenki azt használ amit akar. Amit én tudok, hogy eddig kb 5x húzott ki a sz.rból ez az ingyenes progi...

  • gerii

    addikt

    válasz kolosanyi #39 üzenetére

    Pl ma, 5-kor M1-en kiégett egy kamion, 5km-es sor, wtf.., waze-en láttam hogy ki hol mennyivel megy (nem megy) majd nyomtam egy jobbost az első lehajtónál, a Waze automatán visszavitt a pályára amint lehetett.
    A lényeg hogy mentem tovább, majd fél óra múlva a rádióban bemondják nagy kegyesen, hogy mi van. Waze-en már 50km-el előrébb láttam hogy valami lesz, ezért jó ha minél többen használjuk.

    Volna hová fejleszteni, pl a trafikat még mindíg nem mondja be hanggal...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák