Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tybee000

    aktív tag

    válasz akoska07 #524 üzenetére

    Amúgy érdekes, mert én sem nagyon látok bele, de én két fajtát tapasztaltam:
    Amikor az sd kártya válik le - eddig 1x jelentkezett és szerintem valamelyik program fagyott ki - ilyenkor kivettem a karit visszaraktam és ment tovább.
    A másik pedig hogy a pint kéri a telefon, ez nem tudom miért van de megadtam neki a pint és ment tovább - eddig 2x volt ilyen.

    A skype nekem is fent van de még nem volt alkalmam kipróbálni, de a többiek nem panaszkodtak rá.
    A GPS hibátlan nálam iGo-val szobában 2 perc alatt talál jelet. utcán 10mp-40mp alatt, és utána egyszer sem dobja el.

    Most nézem hogy van ahol 53k ért hozzád vágják.

    Szerintem nem rossz vétel, bér nekem ez az első okostelefonom.

    +engem csak az idegesít még, hogy elég gány a hangcsipp benne és susog zúg...

  • zso73

    veterán

    válasz akoska07 #524 üzenetére

    A kártya eldobálás azt jelenti, Pl.:hogy a kártyára telepített alkalmazást nem találja meg a telefon. Esetleg menet közben imitál egy kártya leválasztást, és visszavételt. Kiírja a tájékoztató sorba, hogy " Kártya eltávolítva.....Kártya valami.
    Nekem nem volt már rég óta ez a dolog. A saját SD kártyáját leformáztam, és úgy használom. Az alkalmazások között meg sok a bugos, ami nem műxik kártyáról normálisan. Ezeket kerülöm, vagy a belsőben vannak. Régóta nincs gondom vele. Ha 20MB alá esik a belső táram, akkor újraindul a masina. Ezt nem írták róla, csak a "nem tud fogadni SMS-t ilyenkor" dolgot.

    A Rigó és a készülék tuti szuperál. Az utcanév bemondást nem sikerült még megoldanom, a többi funkció műxik szuperul. Térképek frissek.. :C

    Skype: Nem próbáltam, csak a csetelni rajta, az műxik.
    Szóval nem rossz telefon.

    "A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

Új hozzászólás Aktív témák