Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz zoleeno1 #2534 üzenetére

    Akkor megpróbálok én is segíteni Nektek. Én is One-ról váltottam és előtte is csak csúcs mobilok voltak a birtokomban. Ebben az évben ez a 7. telefonom. Párom szerint beteg vagyok.... :)

    Pozitívumok:
    - Nagy kijelző ami nagyon kényelmes minden szempontból. Nekem csak telefonom van nincs pc-m és tabletem sem tehátel ezen kell mindent intézni így nekem ez nagyon fontos. One kijelzője magas és keskeny emiatt sokszor ütöttem mellé a gépeléskor.
    - Üzemideje számomra hihetetlen. Két napot bír ki nálam ami nagyon nagy szó. Ebben a One nagyon gyenge volt.
    -Kijelző fényereje és színei is veri az összes eddigi telefonomat. A sima G-m sem volt rossz ebben, de ez azt is veri.
    -Végre nem érintésérzékeny gombok vannak a telefonon hanem a virtuálisak ami nekem a Nexus 4-ben az egyik nagy kedvencem volt.
    -Nem melegszik a telefon. Az eddigi összestelefonom (talán a BlackBerry Z10 nem) melegedett durván.
    -Állati gyors. Ezt nem lehet magyarázni..... nincs párja jelenleg sztem.
    -Az állapotjelző led normális méretű. Az irodám másik sarkából is látom. One ilyen szempontból nem volt felhasználóbarát.
    -Hátlapi gombok (telefonálás közben hangerőt állítok) nagyon kényelmesek.
    -Két koppintásos ébresztésre az N9-em óta várok. Végre itt van. :) A hátsó ébresztő gombot egyáltalán nem használom.

    Negatívumok:
    -Autómata fényerőszabályzás nagyon gyenge. Ebben az eddigi összes telefonom jobb volt.
    -Ujjlenyomatgyűjtő fényes hátlap

    Nekem a G2 az a telefon amire vártam. Most nincs bennem hiányérzet tehát ez most megmarad nagyon sokáig.

    Remélem tudtam segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák