Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shifty!

    senior tag

    "Persze valójában akar a franc polikarbonát..."

    Nekem már ezért az automatikus tárgyesetért megérte megnyitni a logoutot, köszönöm :DDD

    On: Tetszetős, igényes munka a képek alapján, a tetőablak plusz pont, nagyon sok ilyen előtetőnél nem jut eszükbe beépíteni.

    Mi építkezés 2/3-ánál járunk, más a stílusirányzat, de a nappalihoz kapcsolódó terasz fedésével én is bajban vagyok.
    Stílusában a házhoz az épített, nem-átlátszóra fedett terasz abszolút nem illene, plusz a szerkezetet is úgy tervezem hogy nem fa, hanem hegesztett, festett acél szerkezet lesz. (Imádok fával dolgozni és a látványát is szeretem, de a házhoz nem illene.)
    A fedés anyaga viszont fájdítja a fejem - a polikarbonát nagyon öregszik, és persze hogy ez is drága, valamilyen kültéri fedéshez használható üveggel fedni meg abszolút anyagi öngyilkoság lenne. Jelenleg ott tartok, hogy jó lesz a polikarbonát, alulról, ahonnan nézem is, árnyékolásnak római roló lesz, ettől függetlenül utálni fogom, ha a második évben már opálos, karcos, koszos hatású lesz a pulikarbonát...

    "Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

Új hozzászólás Aktív témák