Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz audi100td #164 üzenetére

    Ugye azért azon nem veszünk össze, és nem kezdesz gyerekes dolgokkal előjönni, hogy ha nem használtad... Te tudod, hogy nem használtam? Vagy esetleg látó vagy? Vagy? Találkoztam vele eleget. Tényleg bele kell menni a gyerekes ki az okoskódóbb dolgokba? (Elszoktam az ilyentől..... ).

    A T60 Még keményen az IBM égisze meg alatt készült. A T61-be kerültek bele a Lenovo frissítései TopRoll cage pl. Ami talán nincs is az újabbaknál. Az Pedig hogy ki gyárt és mit / kit érdekel az IBM szerinted mikor gyártott utoljára Notebookot, amit az IBM gyártott le és szerelt össze? Csak kérdezem, mert ha már ilyen szinten játszunk, akkor mond már el....

    (#166) audi100td

    Én igen. T420-asoknál a Zsanérok lögyögtek. Félre ne értsd, nem kellett cserélni, a kijelző ettől föggetlenül elég rendesen mozgott. Azóta is mennek, csak nem megszokott egy ThinkPad-tól.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • rudi

    nagyúr

    válasz audi100td #164 üzenetére

    Ennek én ellentmondanék X vonalon. Amikor az X40 (vagy X41, már nem emlékszem, de még IBM-es) gépemről X60-ra váltottam, már nagyon finoman megvolt az az érzés, hogy itt valami már nem olyan igényes, mint az elődön volt. Szerencsére nem éreztem túl erősen, szóval az X60 hamar bejáratódott (mostanra el is használódott eléggé, de van még egy újszerű tartalékban).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák