Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borono

    csendes tag

    válasz petique #165 üzenetére

    Tegnap vettem egy 4820-ast a legerősebb konfiggal. Teljesen meg vagyok elégedve vele, az árához képest nagyon erős gép, és szerintem szép is. Három dolgot tudnék így elsőre kifogásolni:
    - A ház erősnek tűnik, viszont az optika körül elég mozgós, ott valahogy nem sikerült elég stabillá tenni.
    - Ez a multi "táccsos" dolog ez valahogy nem az igazi. Sajnos csak barátnőm Mac-jéhez tudom hasonlítani, ahol nagyon pöpecül működik, elég érzékeny (pl a kétujjas görgetés). Itt ez valahogy nem annyira jó, persze lehet, hogy a többi Windows-os gépnél is ez van. Ezt leszámítva az egérpad megfelelő, és viszonyag nagy is.
    - Nekem ez az első notim amin gyárilag van oprendszer, és az igazat megvalva szét...sz az ideg attől, hogy kb 30 program került fel rá, beleértve egy csomó játék demót is, így az első egy órám azzal telt hogy ezeket eltávolítsam. Legszeívesebben az egészet leformáznám, szétparticionálnám 3 részre a vinyót és egy saját Windows-t tennék rá, de lehet hogy ettől ugrana a gari...szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák