Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ujfelhasznal

    tag

    válasz Essentials #8 üzenetére

    Nem csak neked szól, hanem úgy általánosságban nem láttam egy olyan aspektusát ennek, hogy manapság az androidos gyártók is felzárkóztak az Apple árazása mellé legfelső szinten, csak rövidebb ideig támogatják még mindig (bár a Samsung hozzáállása nekem nagyon tetszik, kb. fej-fej mellett vannak az én preferencia sorrendemben az almával); nem csak forintban, hanem amerikai dollárban és euróban is ugyanannyiba kerülnek, vagy drágább is kicsit. Akkor meg gondolom inkább egy Apple cuccot vesznek sokan, mint ez a fórumban is sokszor előjött.
    És az én rétegem, aki megveszi a pár évvel ezelőtti iPhoneokat töredék áron, mert elég a teljesítmény, tovább és biztosabban frissítik az androidos vetélytársaknál nincs is benne.

    Szerk.: plusz tavaly elég nagyot gurítottak, többször is hetekre tematizálták a mainstream sajtót is. Ilyen pl. a 12 mini, a töltőelhagyás, és az M1-es chip. Ezzel olyanokhoz is eljutottak, akik egyébként nem követik ezt a világot. Nem mellesleg tényleg kívánatosak a jelenlegi termékeik.

    [ Szerkesztve ]

  • Ujfelhasznal

    tag

    válasz totron #31 üzenetére

    Mióta szétperelték és bírságolták, nem volt ilyen. Ezért egyébként a Samsung is kapott.

    A nagybetűs care pedig pontosan azt jelenti, hogy van egy piszok jó támogatási oldal, ha azzal nem boldogulsz, akkor a világ bármely pontján megjavítják évekkel azután is, hogy kifutott termék lesz egy modell. És emellé 5 évig frissítik. És a 2017-es csúcs P10-em két év alatt elkezdett összeomlani ha egyszerre volt a OneNote, a Chrome 4-5 lappal, és a Google Drive/Fordító megnyitva. És már az első év után visszavették a security patchek ütemét. Arról nem is beszélve, hogy egy akkor 180 ezres telefon másfél év múlva 50-60-ért ment full dobozosan, hibátlanul.

    Az sem jobb módszer, ha kifosnak 2 naponta 5 mobilt 0 supporttal, így rögtön avultatva a nem is olyan régi csúcsmodelleket.

    Igazából nem értem, miért kell a hatereknek folyton ugrani ha valaki jót merészel írni az almáról.

Új hozzászólás Aktív témák