Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OgKush

    senior tag

    válasz Ati1979 #5 üzenetére

    Fanboyozás néklkül nem megy látom :U

    Szerintem ezt nem úgy kell felfogni, hogy MOST azonnal lemondod a tv előfizetést, és csak erről nézel filmeket..
    Ez egy kiegészítő lehetőség, mint az rtl most, Ha komolyan veszi a HBO akkor minden leadott film elérhető lesz az apple tv-n is, BÁRMIKOR.
    A torrentet nem keverném ide, mert a tv-ben úgysem új filmeket játszanak, hanem lecsengettrégebbieket, legalább 1 éveseket, főleg a magyar csatornák.
    Az HBO-nak eddig is volt valami rtl mosthoz hasonló megoldása, és ha jól tudom eléggé bevált szolog.
    Más felől, egyre többen döntenek úgy, hogy ilyeneken néznek, megvásárolt, vagy letöltött filmeket a tv helyett, a sok reklám miatt.
    Net minden háztartásban van már szinte, ahol meg nincsen, ott nyílván nem fognak apple tv-t venni, ha mondjuk anyagi okok miatt nincsen netük,,

    Amivel meg számolni kell, hogy az Apple tv- nem csak egy doboz amin tudsz filmeket nézni , hanem lehet rá streamelni teló, gép képernyőjét, így eléggé megkönnyítheti az emberek életét. ( sokba kerülnek a kábelek is azért, pl telós mini hdmi-ről hdmi-re se olcsó mulatság)
    ( ja és ne mondja senki, hogy az új tévékben ez meg az a technológia van, és lehet rá képet, videót, zenét streamelni, nem mindenki vált évente tv-t..)

    Minden esetre szerintem ez egy szép kezdet, és valakinek kezdeményeznie kell, hogy ez elterjedhessen a jövőben. :U

    szerk: Az epple nem feltalált dolgokat, még steve jobs idejében, hanem dorradalmasított, nem ugyanaz.
    ( az új vezetés meg úgy is haza vágja a céget)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák