Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz UnA #9 üzenetére

    Embere és helyzete válogatja, inkább realista hozzászólásnak mondanám :) Egy építkezés tökös embert, sok pénzt és végtelen türelmet kíván, főleg mostanában.

    Mi a panelunkat betonig bontottuk, és olyanra szerettük volna alakítani, amilyenre mi akarjuk™ ©. Összességében több mint másfél évig tartott a felújítás, végül ezer kompromisszum kellett az anyagiak és a szakemberhiány (vagy épp a trógerek által elvégzett munkák) miatt. Ja és a felső szomszéd dübörgésétől megőrülünk, és van egy elmebeteg a lépcsőházban, aki ordibál ha meghall egy gyereket. Jó választás volt idekötni magunkat :N

    A környezetemben 6-7 ismerős, munkatárs építkezik, egyetlen egyről tudom hogy úgy-ahogy rendben megy (vagy jól titkolják a problémákat). A többi leállt, kompletten eladta már a telket is, vár, vagy agyvérzésközeli állapotban van. Egyikük családostól anyóséknál csövezik mert a kivitelező lenyúlta őket és lelépett.

    Jellemző még, hogy többen kvázi a világ végére költöztek, annyira vágytak a saját házra, és csak nagyon kint, vagy az agglomerációban találtak megfizethető helyet.

    Szóval minden tisztelet annak aki ez bírja és csinálja. Én megfogadtam, hogy majd akkor építkezünk, ha megtehetem hogy én vagyok az a majom aki csak odamegy egy másik építkezésre, és bedobja, hogy bármennyit kaptok itt, én kétszer annyit adok ha eljöttök hozzám dolgozni :D ;]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák