Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Joz76 #20 üzenetére

    Igen, így pontosabb a megfogalmazás, én sem állítottam azt alacsony alapkamat törvényszerűen azt jelenti, hogy az adott gazdaság stabilan növekvő és hogy a pénznem erős lenne. Sok esetben a kettő együtt jár, de igen, az USA például szabályt erősítő kivétel :B

    Ettől függetlenül szerintem egyértelmű, hogy a magyar gazdaságot lehetne normálisabban irányítani, a monetáris politika szépen lassan meghozza magával a fejlődést, de ez az állami szabályzások és állami centralizálás rohadtul elijeszti a külföldi befektetőket. Az meg nem vitás, hogy utóbbi 4-5 évben rekord kevés beruházás volt, az építőipart továbbra is az állam tartja lélegeztetőgépen. És hiába a kis jegybanki kamat--->ingatlan árak emelkedése lavina, továbbra is kicsi a kereslet az új építésű lakásokra/ingatlanokra, mivel ahhoz normális fizetés kellene, viszont az ilyen fizetést adó cégek nem jönnek/bővítenek.
    De asszem ez már nagyon off topik :D

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák