Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz spykedd #913 üzenetére

    Ha átolvasod a fórumot, akkor biztos vagyok benne, hogy nem ezt a tabletet választod. Shopnak jó választás a geek, pár dollár miatt ne válassz másik webshopot.
    Nagyban függ attól, hogy mire szeretnéd használni a tabletet, mi az elsődleges nálad. Ugyebár ez változó, valakinek az akkuidő, valakinek a kijelző felbontása, valakinek tisztán csak a teljesítmény stb.
    Érdemes azért elgondolkodni azon is, hogy esetleg magyar boltból garanciával vásárolni, ha most átküldelek a táblagépes topicba, ott tutira magyar boltból ajánlanak majd neked, de azért nem árt körülnézned ott a válaszok között.
    T7 OEM és Hyundai T7 között annyi a különbség, hogy az OEM-nél az android 4.0 670MB-ot lát csak a közel 1GB RAM-ból, de a JB viszont látja az 1GB-ot. Ha geeken a terméknél lévő képeket alaposan átnézed, akkor ez látható is, szal nincs titokba tartva, de nincs külön kiemelve sem. Továbbá nem díszeleg a hátulján a Hyundai felirat, s én OEM-el sok olyan hibát nem tapasztaltam, amit Hyundai T7-en sokan tapasztaltak, ettől függetlenül ma már nem számít túl jó választásnak, én amondó vagyok ne vedd meg. Meg kell toldani még 10-30 dollárral, s jó eséllyel találsz jobbat nála.

Új hozzászólás Aktív témák