Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz jeni #10415 üzenetére

    Akinek Google kell, az tudja mi a megoldas. Valtani. Mielobb. Es problem solved.
    Persze ha van ra mod.
    En mar unom ezt a temat 2 ev tavlatabol, hogy meg mindig van aki emiatt sir. Dobja ki a telot es vegyen GMS mobilt.:R

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • donnie.d

    aktív tag

    válasz jeni #10415 üzenetére

    Akkor még egyszer.
    Nem azért tettem fel a kérdésem, mert hiányzik a Google. Mint írtam kifejezetten irritált a sok sz@r, amit rápakoltak a telefonomra, aztán az új telefonomnak a tárhelyének több, mint a fele foglalt volt, és alig tudtam letörölni valamit.
    Azért kérdeztem itt rá, mert habár szeretem a P40 Pro-t, de tíz hónap múlva lejár az előfizetésem, s a készülékről is a garancia, s ilyen szeretném megújítani az előfizetésem készülékvásárlással, mert szeretném, ha olyan készülék lenne a zsebemben, amin van garancia. Habár mindig vigyáztam a telefonjaimra (a P40 Pro is karcmentes, és olyan mintha a tokból most vettem volna ki), de ezért bele kell kalkulálni, hogy egy telefon meghibásodhat, tönkre mehet. Két évente telefont cserélni meg szerintem vállalható idő. Más mit mint gondol nem igazán érdekel, mert a Google-t konkrétan utáltam a telefonjaimon, és szeretem a P40 Pro-t- Ezért kérdeztem mi lenne az alternatíva.

    Nézegetem a készülékeket mi lenne az alternatíva, meg mi van bejelentve, de P60-as szériát nem találtam bejelentésre. 5G nem érdekel, ezért is gondolkoztam, hogy a P40 ro megmarad tartalék telefonnak, ha bármi történne az újjal, így gondolkozok azon jövőre minden bizonnyal még veszít az árából a P50 Pro, és lehet akkor arra váltanék, ha nincs alternatíva.

    Egyetlen egy dolog nem tetszik a Huawei-ben (és ezt láttam ismerősök más típusú készülékén), hogy ha a legkisebbre állítom az ikonokat, nekem az is nagy. Olyan érzetem van, mintha látássérültnek gondolnának a készítők.

Új hozzászólás Aktív témák