Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    Szerintem a kijelzőre az "átlagos" jelző kicsit erős. 2012-ben egy prémium ultrabooknál az 1366*768 felbontás minimális, elfogadhatatlan, amikor vaio-ban már van ugyanezen a képátlón fullhd, van már kinn egy-két 10" tablet fullhd fölötti felbontásban, és a retina display-es macbook pro-ról ne is beszéljek. Én ezt a képernyőfelbontást betiltanám 2012ben 10.1" fölött. A másik meg az ssd-k felára, ha látjátok, némely notinál opcionálisan, brutális, miközben maga az ssd áraka béka feneke alatt vannak. Szerintem ezek a gyökér marketingesek előbb kitalálják az árkategóriát, és aszerint pakolják össze a hardvert, hogy megmaradjon az árrés(ami nem kicsi).
    Akkor lennék elégedett, ha ezeket meg lehetne venni set up yourself konstrukcióban, előző gen i3/i5 procival, ram, hdd/ssd nélkül 100-120k huf környékén-mert annyit ér. Azzal szvsz nagyot lehetne szakítani. Kíváncsi vagyok melyik gyártó fog hasonlót lépni.

    Nálam a hp jelenleg ott tart mint a nokia a mobilpiacon. Küzdenek mint disznó a jégen, de valahogy nem érzik mit kéne csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák