Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ürgülfütty

    tag

    válasz toeri #19 üzenetére

    Én őszintén szólva gittelek arra, hogy melyik cég győz a versenyben. Engem az egészből az érdekel, hogy jól működjön a gépem, a többi számomra lényegtelen.
    Az lehet, hogy ''marketinges'' szemmel nézem a dolgot, mivel hogy így mondjam rokon szakmában dolgozom...
    Barátom, a helyzet az, hogy ha minden cég ''mérnöki'' szemmel nézné a piacot nem nagyon lenne haszon a termékeken.
    Az Intelnek meg legyen csak sebesség mániája, ugyanis ez viszi előre (nem csak informatikai téren) a világot és ez jó nekünk egyszeri fogyasztóknak is. Ezt hívják kapitalizmusnak.
    A másik végletet ismerjük a történelemből... Persze lehet elmélkedni azon, hogy etikus-e egyes vállalatok piaci mentalítása vagy sem és, hogy jó dolog-e, hogy a nagyhal felfalja a kicsit vagy sem...de ennek semmi köze a számítástechnikához.
    Egyébiránt én sem vagyok inteles, sem AMD-s (bár azt hittem, az idézőjel önmagáért beszélt, de mégsem.).
    És bocsáss meg ezért, de az, hogy te itt mit tartasz szánalmasnak vagy mit nem, az max ezt a szűk kört érdekli vagy azt sem...

Aktív témák