Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz doooo #718 üzenetére

    Amit mondasz az nem ér semmit avval szemben, hogy másik oldalon ott van X video ahol egyértelműen végig látszik a teszt folyamat és végül az eredmény. Pont.

    "esélytelen, hogy megtörténjen újra ugyanaz"

    Ezt minden évben ellövik Samsung fanok...? Aztán minden évben jön a kissebb/nagyobb pofáraesés.

    "akkor az S888 is szenvedni fog"

    Megint mondasz vmit amire neten könnyen kideríthető, hogy nem igaz, jópár 888as készülék van már usereknél szintetikus teszt ytn. (Jóval több mint amennyi E2100)

    Amúgy én se értem. Azt vártam, hogy GPUban/játékban Snapi keményen elveri Exynost. Esetleg azt is, hogy modem miatt merülni fog. De azt én sem vártam, hogy CPUban is ez lesz. Főleg nem úgy, hogy magasabb teljesítmény/fogyira van belőve exynos freki alapján. Azért egy A55/A78/X1 implementáció nem kéne hogy gondot okozzon Samsungnak. Erre nesze ahogy kinéz snapi idén is egyértelműen veri exynost. ÉS akkor az exynos rákfenéjéről a snapihoz képest botrányos merülés/fogyiról még semmi teszt nincs kint. Egyszerűn el sem hiszem hányadszor mutatja be a középső ujjat Samsung az EUs vásárlóknak. :W És erre nem tudok szépet mondani.

    Az pontos miért deep dive teszt meg majd 2hónap múlva remélem idén is lesz anadon. Ott majd kiderül mint hasalt el idén az exynos. Addig is itt van az S9 miért hasalt el snapival szemben. Első rész

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák