Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirály12

    őstag

    válasz orbano #29 üzenetére

    orbano & erdőke!

    Bocsássatok meg nekem, én olvasni szeretek, könyvet is! Biztosan velem van a baj, hogy nem elemzem a betűket olvasás közben, ígérem ezentúl fejlesztem eme készségemet is! ;]

    Amit leműveltek, az néha igen röhejes! :K

    Csak a baj ott kezdődik, hogy ti i-lovagok, ha a ti topikjaitokba mer valaki fikázást írni, akkor világvége van, de persze ha kijön egy más gyártó terméke, akkor egyből ti kezditek el fikázni! Érezni kellene e különbséget, egy 200.000-es és egy 40.000-es termék között! Ha ennyit nem tudtok felfogni, akkor miért irkáltok ide?

    orbano:
    "most a fene nagy szarkazmusod közepette fogd me a böngésződ és nagyíts bele mondjuk 115%-ot! az meg hogy _szerinted_ fölösleges, az legfeljebb a tipográfiai/ergonómiai ismereteid hiányosságát bizonyítja.
    Istenem, de bírom az ilyen okos embereket. Nem is értem miért netezel, olvass inkább kőtáblákat, hiszen a tartalom a fontos... ha rajtad múlna, úgyis ezen a szinten tartanánk technikailag"

    Ha leszállnál a magas lóról, akkor elmondanám, hogy nem csak a 8000*6000-es felbontáson lehet olvasni, érdekes 1-2 éve min is olvastál mondjuk könyveket? Mintha akkor még nem lett volna a szent grálra egyre jobban hajazó új ipad! És lehet, hogy nekem hiányosak az tipográfiai/ergonómiai ismereteim, de el tudom dönteni a különbséget a két termék között! Ha te nem, akkor kinek is vannak hiányosságai?

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

Új hozzászólás Aktív témák