Hirdetés

2019. július 20., szombat

(#1) Lewzke

Lewzke
(őstag)

még a kutyámnak se vennék ilyent ... :DD egyedüli jó ötlet ebben, hogy kicsi az érzékenysége!

[ Szerkesztve ]

-Huszonöt deka lett, maradhat? -Nem, elvinném...

(#2) ALLAT001

ALLAT001
(fanatikus tag)

Megvan mit kérek következő karácsonyra! :)

(#3) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

lehet moddolni alkoholosfilc-el pillangó/kis-vonat kinek mi tetszik.

Amúgy ilyennel nem b@fnám el a hallását, inkább valami alul/felül sáv határolt, de egyenletes fülest néznék neki, amivel a Hangszereket/arányait találja és szokja meg, ne cicc/bumm-tól essen révületbe, persze azt hallgat amit akar.

(#4) KevinMulder

KevinMulder
(tag)

Ha kiscsajnak kell, akkor inkább ilyen:

ISY Pink

Nagyrészt fémből van. A JVC nekem nem tűnik gyűrődésbiztosnak.

[ Szerkesztve ]

(#5) elefant válasza Lewzke (#1) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

szerintem is ízléstelen lett

(#6) Móci

Móci
(PH! addikt)

Hozzácsomagolt matrica... egyedi... oh... ;]
Amúgy fertelmesen néznek ki.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) nubreed

nubreed
(PH! kedvence)

Most miért, mi a baj ezzel? Ki van emelve, hogy gyerekeknek készült. Azért a gyerekek szeretik általában a színes szagos dolgokat, nem alakult még ki bennük a letisztult izlésvilág. Egy gyerek szemével nézve ez nem is annyira ocsmány.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) djculture válasza nubreed (#7) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Pont ezért nem kellene az izlésficamot erősíteni bennük ilyen izléstelen össze vissza színvilágú cuccokkal.
Annak idején a lengyelpiacon jobban kinéző fejeseket vettem 15 évesen mint ezek.

[ Szerkesztve ]

(#9) ibmfan

ibmfan
(kvázi-tag)

Személy szerint gyerekeknek szánt fejhallgatónál inkább a kábelek (és a strapabíró becsatlakozás a jack-nél és a fejhallgatónál) lenne elsődleges szempont, mert a kicsik a legjobb tesztelők :))

// Telefonon: Hétfőn: 12 - 18h, Keddtől Péntekig 10 - 18h Tudsz elérni! Egyéb esetben írj SMS-t // Külön rendeléseket is felveszek, írj Pü-t! //

(#10) djculture válasza ibmfan (#9) üzenetére

djculture
(PH! félisten)

Ja az biztos, gyereknél nincs olyan ami nem tud kettétörni :)

(#11) ibmfan válasza djculture (#10) üzenetére

ibmfan
(kvázi-tag)

Komolyan mondom, a "gyerekmunkások" a minőség-ellenőrzésnél és a tesztelésnél jó tanácsadók lehetnének... :)

// Telefonon: Hétfőn: 12 - 18h, Keddtől Péntekig 10 - 18h Tudsz elérni! Egyéb esetben írj SMS-t // Külön rendeléseket is felveszek, írj Pü-t! //

(#12) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Hát ez nem valami jó lett.Biztosan nem vennék a gyerekemnek ilyet,igaz nem is kellene neki.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#13) mekker

mekker
(őstag)

Azt hittem a 90-es évek ízlésficamát már kinőtte a világ.

Don't hate the player, hate the gémeskút

(#14) ibmfan válasza mekker (#13) üzenetére

ibmfan
(kvázi-tag)

Azt a nyolcvanas évek szőrzetének emlékével együtt sose fogják tudni kinőni:))

(#15) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Simlis. :(

Senheiser HD 6XX eladó.

(#16) t-zotya

t-zotya
(lelkes újonc)

Elég furcsa lett :(

Üdv, Tóth Zoltán +36/30-266-3944

(#17) oraihunter

oraihunter
(senior tag)

Nekem tetszik,hiába is fintorognak. És az ára sem horror. A gyerek meg így is úgy is hazavágja, akkor meg inkább már ezt. Mint az enyémet! :DD

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#18) kocsisdavid5

kocsisdavid5
(fanatikus tag)

Szerintem nagyon csúnya, ilyet biztos nem vennék, meg gyereknek sem.

(#19) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Remekül passzol az iPhone 5c-hez. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#20) Ceree válasza sz.balazs.95 (#19) üzenetére

Ceree
(senior tag)

Miért van az, hogy az esetek 99%-ában mire eljutok oda, hogy átnézzem a PH-t, MA-t, stb, addigra más mindig leírja ami nekem is eszembe jut? :N

+1 :)

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.