Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz vicze #22 üzenetére

    De az is elmagyarázhatnád, hogy szerinted az Apple Watch objektíven mitől jobb mint bármelyik random másik.

    olvasva a qualcomm és mtk stb topikokban kommentjeidet, te túl okos vagy ehhez , hogy megértsd. És ez nem sértés, sőt!
    te csak azt látod, hogy mennyire erős valami, mit lehet vele csinálni, stb. igen, az apple watch sem lesz jobb üzemidőben. igen, ezzel sem lehet sokkal több dolgot megoldani. mégis már látni a demókon, hogy megint úgy oldották meg az egész kezelőfelületet, a működést, hogy az embernek hogy is mondjam... kedve van használni az eszközt. olyan ez, amikor bejött az ios, és pl sokan nem értették, hogy mitől nagy szám az, ha egy kép stb törlésénél a kuka ikonra böksz és egy animáció kíséretében a kukába kerül a tartalom, az mitől jobb annál, ha van egy delete gomb, és utána törlésre kerül a fájl. Azért jobb, mert így sokkal emberközelibb az élmény és azok számára akik nem ebben dolgoznak ez fontos. Nem úgy fogalmaznak, hogy egy adathalmaz törlésre kerül, hanem úgy, hogy kidobtam a képet. És az Apple általában ezeket a folyamatokat fogja meg jól. Erre jó példa még a kinetic sroll is. Vagy az olyan apróságok, hogy pl anno egy iPhone 3G-n ha neteztem és oldal töltése közben srolloztam, akkor nem akadt meg az oldal, mert ugye olyankor minden erőforrás arra megy el, hogy a görgetés folyamatos legyen. Ezért éreztem azt, hogy még a 3G is kevésbé röcögött (persze az ominózus elkúrt frissítésig...) mint akár egy Note 3 amit szintén sokáig használtam. persze sokkal gyorsabban töltötte be az oldalakat a note és persze sokkal jobb és erősebb készülék, de ezekkel az apró trükkökkel ezeket semmissé teszi az Apple. Na ezt látni most a Watchon is. tele van ilyen animációkkal és ilyen fölöslegesnek vélt parasztvakító dolgokkal. És van ami tényleg csak parasztvakítás, de a legtöbb profi szemében haszontalannak tűnő dolog ara jó, hogy emberközelibb legyen az élmény. kellemesebb a kapcsolat az eszköz és a tulaja között. Ezt nem lehet számokkal és teljesítménnyel kifejezni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • kbyte1024

    addikt

    válasz vicze #22 üzenetére

    Dehogy veszem annak. Nem bantasbol írtam. Én egyiket egy venném mert, szerintem használhatatlan szarok. De mivel Apple vinni fogják :)

    Csak a halott látja a háború végét. - Platón

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz vicze #22 üzenetére

    Bocs, a két rendszert. Moto 360-at nyomkodtam múltkor, szarráakadt, kb 10fps lehet. Míg az Apple Watch folyamatos 60fps-sel fog működni. (Pedig a moto 360 SOKKAL jobban néz ki)

    [ Szerkesztve ]

  • lacruise

    tag

    válasz vicze #22 üzenetére

    szerintem annyival lesz jobb minden masnal, hogy a sajat okoszisztemaban MUKODNI fog. lesznek egy gondok vele, de mukodni fog. ne felejtsuk el, hogy minden ami eddig a piacon van koltatozott kepesegekkel rendelkezik, koszonhetoen az androidnak es a profitehez gyartoknak akik telefossak a piacot hasznalhatattlan tapitelefonokkal, mert ugyis lesz valami paraszt akinek tapitelefon kell.

    erre jon majd az apple es megmutatja, hogy ocsik, igy kell ezt csinalni. az enyem dragabb, ugyan addig birja az akkuja, de mukodik, ja es mivel draga, premiumnak termeket kapsz, tehat te is premium vagy. a foldmuves ezek utan orommel hasznalja majd, mert MUKODNEK azok a funkciok amikre szerinte szuksege volt (persze ezek azok, amiket a marketingesek olyan alaposan megterveztek)

    velemeny a Samsungrol
    [link]

    LG G5 & BB Z30

Új hozzászólás Aktív témák