Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz talmida #1 üzenetére

    Bocsánat, de az elôzô hsz-t így írtam volna inkább:..csak lejárt a módiosítási idôm :(


    A tiedet is. :)

    Sokunké ''vágva lesz'' ám! :D Mert az is biztos, hogy, amikor Isten megbocsát valakinek egy bûnt, azt olyan messzire veti el magától, mint amilyen messze van napNyugat a napKeletttôl! NEM IDÕBEN MÉRVE!!! :) Vagyis bizonyos fölv♪telek törölve lesznek. :C

    103. Zsoltár:
    10. Nem bûneink szerint cselekszik velünk, és nem fizet nékünk a mi
    álnokságaink szerint.

    11. Mert a milyen magas az ég a földtôl, olyan nagy az ô kegyelme az ôt
    félôk iránt.

    12. A milyen távol van a napkelet a napnyugattól, olyan messze veti el
    tôlünk a mi vétkeinket.


    13. A milyen könyörülô az atya* a fiakhoz, olyan könyörülô az ùr az ôt
    félôk iránt.

    *

    Különben egy nagyon érdekes gondolattal játszottál :Y ...megvallom, már nekem is soxor eszembe jutott ilyesmi. :)) Én is minden hithôs életét is látni szeretném..de közben arra is gondoltam, hogy Isten közelsége és az egész Menny önmagában is annyira lenyûgözô és izgalmas lesz, hogy talán a ''mozizás'' lesz a legutolsó dolog, amit csinálni szeretné(n)k majd...

    *

    Úgy képzelem, hogy mindegyikünk élet-filmje egy fantasztikusan érdekes, csodálatos hôs-sztory-film lesz. (!) :) Olyan, amilyent elképzelni sem tudtunk volna, soha! Pláne talán saját magunkról nem... Azt hiszem, hogy sokan , akik ott lehetünk, nagyon meg leszünk hatódva, amikor Isten levetíti az életünk filmjét....mert minden attól függ, hogy ki a rendezô és ki az operatôr :DD Én is már alig várom........ :))

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák