Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    nnna akkor had kérdezzek....kérem az elvakult FAN-okat kiméljenek...felnőtt, dolgozó emberként a tények érdekelnek...lesz@rom a "márkát", csak magamnak akarok jót....
    Előzmények: Szeretem a hardware-t, és az utolsó Nvidia karim, egy MX440 volt, azóta, ATI..(9700-9800-X800-HD2600-4850) Nem-nem elvakultságból...valahogy éppen igy alakult mindig...és a "default melegebb árnyalat" valahogy jobban tetszett...DE:
    Az utóbbi időben hallom ezt a Nvidia előnyt játék alatt, és érdekelni kezdett...teszteket olvasva, a 9800GTX+ ami parriban volna a mostani 4850-emmel teljesitményben...
    A topicjában, meg ajánlgatják helyette a 4850-et a "jövőre való tekintettel" :F
    Hát bazz...amennyire tudom, én is cserélgetem a zsugákat, ha már gyengének bizonyul, de a jövőt lesz@rom(a 9700-at akkor vettem,/még szaladt a "bicigli"/ mikor még szinte kint sem volt a DX9,,,, amire már elterjedt b@szhattam...most játszom, nem "jövőre"...
    tehát a lényeg.....
    Akkor most érdemesebb játékra Nvidia-t venni? egészséges jó rendszerem van,,,de tényleg vannak idegesítő dolgok játékok alatt,,,itt-ott hibák, ez, vagy az a játék hozza a kivánt FPS-t, mégis meg-meg röccen olyan furán....és ami a lényeg...
    Hálóban játszunk a multkor,(FC2) átnézek a haver gépére, amiben valami "kis"(kategóriára értem a saját zsugámhoz viszonyitva) Nvidia volt, és szebbnek tünt a kép,,valahogy az utcakövek, meg az egész...mintha,,,szóval jobban tetszett...
    Nem akarok én FLame-et kelteni,,,csak pro és kontra azért jól jönne némi segitség,,habra nem akarok azért cserélgetni....
    :R
    tényleg ne ugorjunk egymás torkának
    üdv
    twine

    [ Szerkesztve ]

  • twine

    addikt

    hálásan köszönöm a hozzászólásokat, és segítségeket....gyorsan átszaladtam, őket, de érdemi olvasgatás, és felfogás majd csak ezek után.....olyan szinten vagyunk-voltunk csúszásban, hogy még csak most lesz fa díszítés.... :DDD
    boldog békés karácsonyt mindenkinek! ;)
    üdv
    Twine

  • twine

    addikt

    válasz Abu85 #246 üzenetére

    A linket külön köszönöm,,,,,
    viszont lehet picit félre érthető voltam,,nekem a kis Nvidiának tetszett jobban a képe FC2 alatt a saját 4850-emhez képest,,,(haver emlitette azóta, hogy lehet hogy a monitor csapott be, :U )nem játszom a játékkal Sp-ben,,csak és kizárólag LAN-on...viszont amit emlitettél hogy a DX10.1 miatt szebb volna a kép RADEonon,,nem is tudom,,,az lehet hogy "van levegő" DX10-ben, amit DX9 alatt nem látok,,, viszont ritkább a növényzet dx10 alatt, eltünnek a füszálak virágai,,,meg ilyesmi....ami azért ha ott van sokat dob az összhatáson,,,vagy van az az idegesitő "szaggatás" is a játékban, CoD WAw-ban a viznek vannak körvonalai,, mint mikor photoshoppban kijelölök :DDD ezek az apró hülyeségek zavartak, amiért gondoltam érdemes váltani,,,,de hamar sikerült lebeszélnie itt a "brigádnak" is...köszönöm...persze ezek nem olyan hibák amitől eret vágok magamon és nyugtatókat kell szednem :DDD
    pusztán csak gondoltam hátha van jobb,,szebb,,,de az álltalad linkelt oldalakon sem látok igazán egetverő különbségeket...
    sniper elite:
    Sajnos mostanában a High end kategoriában nem tudok gondolkodni, de megkockáztatom, lehet, hogy ha menne sem tenném,,,másodlagos lett a játék,....első a meló a gépen, aztán jön a játék,, az is ilyenkor télen leginkább...ezt a zsugát is télre vettem játszani,,,egész nyáron csak ha melom volt akkor használtam a gépet,, szóval az "ultra kocka" korszak már csak télen bujik elő belőlem :B ;) nyáron jön a másik pénznyelő...a horgászat....("éssatöbbi") :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák