Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz Lenry #7201 üzenetére

    Első 2 bekezdés, Need for speed. Ez határozta meg az álmait. Gratulálok. Én is imádtam, de eszembe nem jutna ez alapján autót venni.
    Majd minden félévben jól otthagyja az újabb diákhitel kiutalást a szerelőnél :)

    És ezek után van képe úgy fogalmazni, hogy "beléptem a nagybetűs életbe"
    Nem baj, a 2 vese a kocsi orrán elég jövőbe mutató, valaki majd megkapja az övéit is. ;]

    (#7205) hcl : Feleségem tanárnő. Amit látok a rendszerből: hozzá nem értés és módszeres lezüllesztés megy fentről. Ez a stratégia. És az új NAT is csak ront a helyzeten.
    És ha jobban belegondolsz, beleillik a koncepcióba. A gondolkodni nem tudó népek könnyebben irányíthatók. Ez a mindenkori hatalom célja.
    A pénzét kezelni nem tudók meg segítik fenntartani a fogyasztói társadalmat és a modernkori rabszolgaságot.
    A mostani karantén megmutatta, mi történik a gazdasággal, ha átgondolod a költéseidet és csak azt veszed meg, amire valóban szükséged van. Csomó ágazat kiesik.

    Régi kocsi: a mi 25 éves Daewoo Racerünkat (gyakorlatilag Kadett) apósom szereli, évente kb. 10-20e alkatrészköltséggel, tavaly volt egy komolyabb javítás szerelőnél, ráment 60e + téligumiszett, így együtt már majdnem a kocsi értéke volt a költés :)
    Akkor mondta a szerelő: ne azt nézzem, hogy a kocsi piaci értékéhez viszonyítva mennyi, hanem a használati értéke. És ha azt nézem, hogy ez a 110e hány évre meghosszabbította az élettartamát, úgy valóban megérte.
    Na, most ezt a pénzt szerintem 2-3 havonta otthagyhatnám a szerelőnél, ha egy széthajtott E36-ot vennék.
    Nyilván a vagányfaktor is biztos más, de én már kinőttem ebből.

    (#7211) tornas: hideg méreg, román paradicsomleves? Nekem ez magas.
    Amúgy a zsemle-májkrém kombót ma is szeretem. Ahogy a boroskólát is. (társaságban mindig kiröhögnek miatta).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák