Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Érdemes nézegetni az 1366-os workstation gépeket. Nemrég sikerült vennem egy Dell T3500-at, hozzá 12GB RAM meg egy X5670. Eddig 55 ezer körül van a költségem. Még jön egy pendrive meg egy 1TB-os HDD. Az kb plusz egy 10-es. Sokat nem értek hozzá, de pont tanulgatni akarom egyrészt. Másodsorban, egy NAS VM-et szeretnék építeni. Egyelőre csak a torrent letöltögetés és fájlmegosztás feladatokkal... Aztán persze jöhet a többi gép.

    Ezt az ESXI licence dolgot nem értem. Regisztráltam egy accountot, és letöltöttem az image-t. A telepítéssel már ismerkedtem. Van ez a 60 nap ingyen, de utána hogy van? Regisztrálom és használhatom ingyen? Van ez már fizetős?

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Gdi #14 üzenetére

    Player nem jó. Egyrészt ESXI-vel akarok ismerkedni... Másrészt azt szeretném ha mindezt "élesben" az otthoni rendszerek kialakítása közben tudnám megtanulni.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Gdi #16 üzenetére

    :D Ja, igen. Erre gondoltam. Bocs, azt meg én néztem be, hogy itt a clusterezésről ment előtte a diskurzus. Azt egyelőre nem akarom próbálgatni. A maximum, hogy az ESXI-n futó gépeket tudjak kezelni. Illetve tudjam őket exportálni és importálni. Ebből is elég ha offline vannak a gépek. Ja és egy host csak. Nekem nem ez a fő csapás irány szakmailag ez inkább kitekintés, kis hobbi dolog. Ezért csak néhány dolog érdekel belőle.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák