Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EczkE

    addikt

    válasz FRENK1988 #10 üzenetére

    Akkor belevágok. Az egész úgy kezdődött, hogy nyertem. :DD Itt a mobilarenán volt egy nyereményjáték amit én nyertem. :B [link]
    Nagyon örültem neki, de kb 2 hét kellett, hogy egyátalán felhívjalak, Bog nem egyszer szólt az LG-nek, hogy küldjék. Aztán megfenyegette őket, hogy megírja. :DDD Másnap már hívtak hogy küldik. :DDD Na ez a sztori.
    Első érintős készülékem volt. Rezesztív volt, de a tollat sosem használtam hozzá párszor kipróbáltam de nekem szörnyű volt, simán használtam az ujjammal, nem volt gond. Vagyis is egy volt, de az nagyon bosszantott. A műanyag plexi elég rossz minőségű volt és elég könnyű volt benyomni, rendesen behajlott és ez számomra eléggé minőségérzet romboló volt. :O De amúgy megvoltam elégedve vele, a kameráját imádtam. :) 8 megapixel xenon vaku VGA videó. De mint minden addigi telómat meguntam. Ehhez 3 hónap kellett az az Arena. Na de nem kanyarodok el a témától. :)
    Szóval a kezelhetőséghez - legalábbis nekem - nem volt szükség a ceruzához. A testre szabhatóság két témában merült ki igazából: fekete és fehér.
    Nem tudom, hogy mire vagy még kíváncsi, kérdezz bátran, mindenre válaszolok. ;)

    Asszem mindenféleképpen!

Új hozzászólás Aktív témák