Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Mokó #1 üzenetére

    Először is: Inside the Hoarder’s Brain: A Unique Problem with Decision-Making

    Obszesszív-kompulzív megbetegedés

    Csak hogy tudjuk hányadán állunk. ;] :P

    Amúgy ki lehet nőni. Megváltozik az élethelyzet, kitölti az űrt egy személy(feleség és 3 gyerek pont jó arra :DDD ), vagy egy új hobbi(2 állás meg továbbképzés és máris nem a kacaton jár az eszed :DDD ), és szépen elmúlik, vagy visszaszorul. :K

    Jobb esetben vannak célok amit el lehet érni. Pl 2006 elejétől belekezdtem PCI videokártyák gyűjtésébe. Videologic 3Dx-től FX5600-on át GT610-ig mindenféle cucc zacsiba került ami éppen nyomott áron kikukázhatódott apróról. Közben cserében-eladásban Savage 4, Radeon 7500, MX420, Radeon 9250, HD4350, Voodoo 1-2-3-4 és 5 is odakozmált, nem is jönnek vissza ha akarnám se, de nem is baj, nincs is tovább. GT430 még előferdülhetne, mint abszolút legerősebb PCI videokártya, de nincs hova, hasznosságuk a PCI 2.3 bővítőhelyek 2012-es kimúlásával még elméletileg is megszűnt(én is nem szándékosan, de az egyik utolsó natív PCI rendszert használom Intel B75 lapkakészlettel), ráadásul a 430 plusz shader erejét egyébként is kinyírja a 99-ben is már szűkös sávszél. Nincs hova, nincs miért, ennek ennyi volt. :)

    Kártyák mondjuk maradnak, mert pl tavaly 1 hónapig jól elvoltam a Zotac GT610-el cserekártyaként(Broforce, VLC, Aero megy rajta, kurrens játékként a Men of War Assault Squad 2 DX11 módban kis pályán minden minimumon akár 16-20 képkockát összegereblélt, de YuhTyúk HD-t valamiért nem szereti), ha már szisztematikusan minden PCI-E kártyát eladok lecseréléskor. :B Régiek meg még jók másodgépbe 2D/Aero/Compiz gyorsításra, illetve retro ökörködni, mert bizonyos dolgok sajnos soha nem kerülnek bele az emulátorokba:
    3D Accelerated Games List (Proprietary APIs - No 3DFX/Direct3D)

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák