Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz DeFranco #48 üzenetére

    Semmi féle elitizmusról szó sincs. Azt kell megérteni, hogy mindenkinek mások az igényei. A ph!-n sok ember megfordul minden egyes témában. Van aki többet engedhet meg magának, van akinek nagyok az elvárásai, és van aki megelégszik kevesebbel is.
    Például ha bemegyek a fülhallgatós topikban akkor ott van olyan fórumtárs akinek több ezer dolláros fülhallgatója van. Ő audiofil, biztos ő is tud az én szerény igényeimnek megfelelő fülhallgatót ajánlani, de az ő preferenciái mások mint nekem. Ugyan így van szinte minden topikban, van akinek csak a 1080 Ti VGA a megfelelő (akár rögtön kettő is).

    Az egereknél sem más a helyzet. Sőt. Alapjába véve az egértől elvárható a precizitás. Az egér egyik legfontosabb tulajdonsága az, hogy precíz legyen. Az mellett, hogy kényelmes, és tartós. Az én értelmezésemben nincs olyan, hogy "kicsit precíz", nincs "majdnem jó". Ha egy egér szenzora hibázik normál, vagy kicsit komolyabb (nem extrém) használat mellett, akkor az nekem nem precíz. És itt szerintem sokan így gondolkodnak.

    Otthon itt a BluTrack egerem. Rántok rajta egy gyorsabbat azt megáll, feladja a harcot. Ez netezésnél nem hátrány, sose kellett még extrém gyorsan kattintanom egy egy honlapon. De multi FPS-ben ez azért rendszeres jelenség. És ha ott hibázik a szenzor, akkor az minden csak nem jó, nem precíz.

    Mindenki döntse el maga, hogy szerinte mi a jó, de olyanokkal kár leállni vitatkozni aki a témában sokkal jobban otthon van, rengeteg terméket kipróbált már. És most nem magamra gondolok!

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Vanir

    veterán

    válasz DeFranco #51 üzenetére

    Ezért mondtam én is, hogy irodába akár tök jó is lehet nagyobb kezű embereknek, csak játszani ne próbáljatok meg vele.
    Ellenben ismerve a mai QC-t a nagyvállalatoknál, valószínűleg ez nem fog 10+ évet kibírni, mint az elődje, sőt, valószínűleg ötöt sem. De ne legyen igazam.

    [ Szerkesztve ]

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz DeFranco #51 üzenetére

    Pont azt szerettem volna leírni, hogy mindenkinek a saját igényei alapján kell dönteni. És a komment rengetegben is kell e szerint kell értelmezni a dolgokat.
    Ezért próbáltam hozni előbb is a példákat. Ha valaki leírja, hogy csak a több ezer dolláros fülhallgató a jó, akkor én nem állok le vitatkozni vele, tudom, hogy "nem nekem szól".
    Vannak igényességi szintek, ezt olvasóként fel kell tudni mérni, nem könnyű. És szó sincs a másik lenézéséről.

    Itt konkrétan kommentelt hat felhasználó, aki ha azt írja, hogy nem jó ez a koncepció amit az MS akar ezzel az egérrel, akkor én tudom, hogy miért írja.

    MongolZ-nak meg én is leírtam, hogy van ilyen egerem otthon, nekem csak szinte netezésre van használva, ott van mellette a Zowie amit csak játékokra használok. Leírtam, hogy én miért csak arra használom, mert megáll. Ezért számomra nem számít jó szenzornak. De egy szóval se írtam, hogy ne lenne olyan ember akinek jó lehet.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz DeFranco #54 üzenetére

    :DDD Az összes komment helytálló amiket idéztél.

    De értelek, egyikünk sem írta, hogy játékra nem lesz jó ez az egér. Mondjuk egy 3.0 esetén, ami már-már legendának számít a gamer egerek között, ez szerintünk magától értetődő. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz DeFranco #56 üzenetére

    Szólhattál volna hamarabb is. :)

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák