Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    Feltételezem ezek a maximális fogyasztást jelentik (100% fényerő mellett), de átlag használatnál ez nemigen következik be. Nekem egy Eizo S2431W monitorom van és a specifikáció szerint 110w-ot eszik max (* maximális fényerő valamint hangszóró mellett továbbá mindkét jel-bemenet és az USB-hub üzemelése esetén, írja a kézikönyv) és 33,9W átlagosan. Azért ez nem rossz és akkor én 6%-os fényerő mellett használom mert baromi erős fénye van, plusz itt van még ez a környezeti-fény érzékelő szenzor ami ugye automatikusan állítja a fényerőt a fényviszonyokhoz képest. Na most az előd 19" crt nem tudom mennyit ehetett, de biztos jóval többet és azt valahol 60% fényerő körül használtam.

    Hogy a cikkhez is szóljak, biztos van akinek jó ez az EcoView Sense, de én sokszor nézek az ágyból filmet és az legalább 2m távolságban van, akkor meg ne kapcsolgassa ki nekem. A windows-ban beállítottam, ha 30 perc elteltével nem történik semmi, kapcsoljon ki szépen. Ez nekem tökéletes megoldás.

    mod.: Ja nem, a cikkben is átlag fogyasztás szerepel, attól még nem rossz így sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák