Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btprg

    senior tag

    válasz X Factor #12 üzenetére

    Ha már Office 365: kíváncsi leszek hogy fogják az emberek fogadni ezt az új divatot, hogy folyamatosan szipolyozni akarják őket szoftverek használatáért előfizetéses jellegű módon... Mert oké, hogy ez a szoftveres cégeknek marhára megéri, de a felhasználóknak nem hiszem.
    És szerintem ezt nem vagyok egyedül a véleményemmel, miszerint:
    1. Nem vagyok hajlandó azért folyamatosan fizetni, amit régen egyszeri fizetéssel megkaphattam és bármeddig használhattam. (Főleg hogy most már semmi CD-t vagy hasonlót nem kapok a pénzért, csak egy letöltési lehetőséget.)
    2. Nem érdekel a support, meg hogy az előfizetés alatt mindig megkapom a frissítéseket, mert a legtöbb programnál már úgyse tudnak semmi értelmes újdonságot kitalálni (Word, Excel pl. már legalább 10 éve semmi olyannal nem bővült, aminek van értelme), és nagyobb a kockázat hogy valamit csak inkább elbasznak mint jobb lesz.
    3. Nincs szükségem felhős tárhelyre, úgyis végtelen ingyenes felhős tárhely van máshol.
    4. Nem kellenek akadozó böngészős alkalmazások se, amiknél érzésre még 386-os gépen futtatott Word 6 is simábban működik.

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák