Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    válasz Jhonny06 #249 üzenetére

    én pl. megtudnám venni, de ennyi pénzért akkor tényleg legyen high-end, ha akarom ölben használni, ne csináljon pirított mogyorót és, ha munkára fogom akkor ne vegye vissza a teljesítményt Tjmax miatt, miközben 40dB-vel üvölt a gép, mert mindezt nem kompenzálja egy szép forma és egy retina kijelző, ami a 15,4" mérete miatt megint csak alkalmatlan munkára :N
    egy 10-20 milliós Audi-tól is elvárom, hogy nekem ne keljen azon izgulnom, hogy túlmelegszik a motor, vagy hangos autópályán, kifizetek ennyi pénzt akkor én azt használni is szeretném, oldják meg a zaj/hűtés dolgot ahogy akarják, ennyi pénzért nem veszek kompromisszumokat, azt olcsóbban is megkapom :U

    optikai meghajtó : akik azt írják, hogy felesleges, azért megnézném, hogy egy eredeti DVD/BLU-RAY filmet, hogyan játszatok le ODD nélkül, mert azokat elvileg még csak le sem másolhatod, a digital copi amit meg letölthetsz a netről egy igen silány minőségű 1GB wma avi, mondom ezt úgy, hogy van vagy 80-100 eredeti filmem és a TV van hozzákötve a laptophoz filmlejátszóként...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák