Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • supercharley

    tag

    Hááát, nekem van egy ilyen készülékem.
    Sajnos a sok elfoglaltságom miatt a vásárlást követően még csak 1-2 napot tudtam vele bíbelődni, de több problémám is van vele.
    1. Valamilyen érthetetlen oknál fogva az LG plazma tévémmel normál módban(nem az androidos felületen), a rendszer betöltés után nincs kép HDMI-n. Bármilyen kép üzemmódot állítok is be. Ezen a TV-n már mentek popcorn, asus, acryan médialejtátszók hiba nélkül. Más TV-imen(Panasonic plazma, Samsung LCD, LG LCD) azonban képet produkál.
    Ha androidos módba kapcsolok, akkor az LG plazmámon is van kép, elvileg ugyanolyan képi beállítások mellett, amikkel normál üzemmódban nincs. Valami inkompatibilitás lehet ezzel a TV-vel. Ahogy az már lenni szokott, természetesen ezen az LG TV-n kellene használnom a készüléket.
    2. Normál üzemmódban a hálózatról való lejátszás iszonyú. Még a nem túl nagy MKV filmekkel is borzalmasan szaggat, eddig még egyetlen más médialejátszóval sem tapasztaltam ilyen borzalmas hálózati lassúságot. Ugyanakkor androidos üzemmódban a hálózati lejátszásra semmi panasz, hiszen még a legnagyobb BD rippeket is simán lejátssza.
    Természetesen nálam van egy szerver, és arról kellene lejátszani.
    3. Androidos módban eddig nem sikerül belőle digitális többcsatornás hangot kicsikarnom.
    4. Androidos módban nincs 3D-sem.

    Egyenlőre androidos módban fogom használni, mert úgy legalább van kép, lejátszik hálózatról, igaz hogy a hang csak stereo, és nincs 3D.

    Egyébként szerintem a hálózat része hardver tekintetében nem 100-as, hanem 1 GB-es. Az androidos felületen lehet 1GB-re is kapcsolni.

    Az egészről az a benyomásom, mint eddig szinte minden médialejátszómról, hogy olyan félkész. A hardverben benne van a lehetőség, de a szoftvere ebben a pillanatban még nem
    képes azoknak a funkcióknak a maradéktalan ellátására, amiket a specifikációk leírnak.
    Nagyon-nagyon remélem, hogy lesz hozzá még jó sok firmware frissítés, különben csak igen korlátozottan használható.
    Mondjuk ha nincs inkompatibilitás a TV-vel, nem hálózaton keresztül akarsz lejátszani, akkor már most is használható, sajnos nálam pont nem.

    Nagyon tetszik ez az androidos próbálkozás, remélem hogy ebbe az irányba is fejlesztenek tovább és nem csak egy egyszeri próbálkozás marad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák