Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eastman

    őstag

    válasz akom #9 üzenetére

    Anno találtam egy forgalmit, iwiw-en megkerestem a tulaj rokonait (ritka név segített) írtam nekik két sort a névvel, rendszámmal, tulaj hívott, haverja eljött érte, kaptam 5k-t jutalmul.

    PayPass-os kártya gáz. De ebben a körbekamerázott világban nagy pimaszság/ostobaság lenne más kártyájával fizetni.

    https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

  • Lenry

    félisten

    válasz akom #9 üzenetére

    akkor nekem szerencsém volt, mert pár éve pont ennek a fordítottja esett meg: egy bokorban megláttam egy női táskát. telefon, tárca, gyógyszerek, illetve útlevél, vajdasági magyaré.
    felhívtam a telefonban talált "anyu"-t, aki elmesélte, hogy nem sokkal korábban lopták ki a kocsijából a lánya táskáját, nagyon hálásak volt, kaptam 10.000 Ft-ot.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz akom #9 üzenetére

    (#9) akom: "Majd a fejemhez vágta hogy a pénztárcában volt még 15.000 Ft..."

    Valószínűleg valóban volt pénz a pénztárcában. Első körben vagy ellopták vagy megtalálták és kiszedték a pénzt belőle. A tied lett a második kör.

    (#1) Mokó: ..irják már oda valami megjegyzésbe hogy a sört a hidegen szeretem..

    A bank nem teheti meg azt, hogy információt ad át másnak. Értesíti a tulajdonost, hogy megtalálták a kártyáját és mehet érte. Ennyi.

    [Dr.F.E.R.I.: "Szerintem elég érthetően fogalmaztam elsőre is, de a biztonság kedvéért külön kihangsúlyoztam, hogy nem kell róla semmilyen adat, csak hívják fel és közöljék ők maguk vele, hol a kártyája."
    Nem teheted meg. Más tulajdonát nem tarthatod vissza, nem tarthatod magadnál. Le kell adnod.

    "Ne bízzatok az OTP-ben."
    Ezt sem jelentheted ki. Azért mert az OTP nem asszisztálhat az elképzelésedhez, nem nevezhetsz megbízhatatlannak egy bankot.

    "Csak a rend kedvéért, két fontos adat a kártyáról, hátha-alapon észreveszi valaki:

    NÉV: xxxxx xxxxx
    HELY: xxxxx

    Jobb ha tudod. Ezeket az információkat nem hozhatod nyilvánosságra.
    Az adatok tulajdonosa beperelhet, kártérítést kérhet, mert vissza éltél az adataival.
    (Ha fényképes a bankkártya, még a fényképet is megosztottad volna?)

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák