Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz janos1988 #25 üzenetére

    Így van. Inkább azt kellene kiagyalni, ezzel a hírrel és majd ténnyel merre fog mozdulni a részvényárfolyama.

    FB-t én is behinteném egyébként. Az egész kapitalizmus úgy szar ahogy van, kezdjük máris a nevével ... - de egyelőre nincs jobb. Ideje lenne ezen is gondolkodnia a nálam okosabbaknak, biztosan vannak .. :F

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz janos1988 #29 üzenetére

    Szerintem enélkül is értettelek, de nem gond, hogy leírtad ;)
    A nagy vállalkozásokkal sincs semmi gond, mindaddig, amíg el nem kezdik a politika és azon keresztül a társadalomra, életminőségre, elosztásra, sokminden egyébre a nyomásgyakorlást a saját egyedüli és egyetlen céljaik mentén: tőkefelhalmozás.

    Az emberek nem arra születtek ugye, és verődtek először (ős)közösségekbe, majd kisebb és később nagyobb csapatokba, városokba, satöbbi, hogy az anno erősen hiányos Maslow létszükséglet piramis legalsó rétegében is keltsék a káoszt, hanem a társadalmak pont ezt stabillá tenni céljából jöttek létre, azaz fizikai biztonság, meleg, étel, ital, stb. Ehhez képest most, a "fejlett" civilizált korban pepitában történik továbbra is, embermilliókkal, a kapitalizmusban is, meg a többiben is és a társadalom jobbára csak átok ma már, az adóival, mint független egyén körülötti védőburok, ami burkot (legyen az egy nemzet katonasága, vagy nemzetek közötti összefogás, NATO, bármi ilyesmi) a pénz és annak elosztása mentén felrajzolt térkép mozgat. (Szánalom).

    Isten óvja világunkat az FB-től, és hogy a látszólag ártalmatlan saját céljai mentén globális szart idézzen elő pontosan úgy, ahogy előttem már vázolta valaki.

    Ha rohadt sok pénzem lenne, vállat vonnék, melyiket vegyem. Venném mindet, amiket írtál. A rohadt sok azt jelenti, hogy ha mindhárommal hatalmasat bukok, akkor sem rebben meg a szemem sem, mert saját szükségleteimhez képest olyan irdatlan sok lóvén ülök. Szóval amikor Dagobert bácsi pénzsilójában apad a pénz szintje egy métert, vállvonós. (Más embernek k.o.).

    Egyébként fegyóhoz és bármi egyébhez nem kell sem Diem, sem crypto. Lazán megy dollárban is, könnyebb ezt megoldani "okosba", mint ideológiával nevelni-agymosni egy bizonyos csoportot, hogy azt csinálja, amit mondasz neki.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz hcl #31 üzenetére

    +1, kicsit érthetőbben fogalmaztál, mint én :D de kb. erről van szó.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák