Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szparista1

    csendes tag

    válasz S e t h #81 üzenetére

    Én a játék megjelenése napján láttam meg a játékot és Kodzsimáról semmit se hallottam addig. Régen 10 éve cod2-vel és silkroaddal játszottam sokat. Azóta munka mellet nem nagyon volt játék amit ha kipróbáltam lekötött volna. Így teljesen random estem neki a játéknak minden előítélet vagy elfogultság vagy elvárás nélkül. Még cikkeket se olvadtam róla. De aki végigjátssza és utána is azt mondja hogy "FedEx szimulátor" az véleményem szerint nem játszott vele rendesen és max első mapig jutott..... PV meg öszvér szintig, vagy nem hardcore nehézségi szintet választott.... vagy nem értem igazából. Én azt éreztem a cikkben, hogy elfogult és semmitmondó tartalommal rendelkező inkább lehúzós kategória..... kb leírta az első 1-2 óta történéseit és ennyi,ez van.... Illetve a pozitívum nem egyenlő negatívummal..... De én írhatok elfogultan, mert én csak egy kommentelő vagyok, de a cikkíró nem....... Spojlermentes akarok maradni ezért nem írok semmi fixet, de bevallom engem magába szippantott, a 4. és 7. rész személyes kedvencem :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák